27 черв. 2013 р.

Papillomata el varices. Папіломи, бородавки.

Папіломи і бородавки викликаються вірусом. Перші уражають всі різновиди епітелію: на слизовій оболонці рогової порожнини в гортані,трахеї, бронхах, шлунку, кишечника, сечовому міхурі.
Бородавки – напівкулясті, розміром з горошину твердуваті горбики, утворюються переважно на руках, рідше – на підошвах;
вони як і паліломи, є доброякісними новоутворенням папілярного шару шкіри, епідемаса, слизових оболонок.  Папіло вірус може викликати і рак, наприклад, шийки матки. Потрібне комплексне лікування з обов’язковою корекцією імунітету хворого (практично у всіх мешканців великих міст знижений імунітет), видалення папілом методом випікання чи виморожування не вирішує проблеми, бо вірус тільки розноситься по шкірі.
1.     Під час цвітіння зрізати траву чистотіла, пропустити через м’ясорубку, вичавити сік, змішати зі свіжим медом у співвідношенні 1:2 розлити в банки, закоркувати, настоювати в теплому місці 2 тижні. Чистотіл – рослина отруйна, тому лікування слід починати з одної третини чайної ложки суміші на прийом поступово змішувати дозу до повної чайної ложки, кожного разу тільки двічі на день (Катерина Ващук).
2.     Подрібнити на тертушці свіжий корінь хрону вичавити сік, пити його по 10-20мл в день (або таку ж кількість натертого кореня). Цим же соком натирати бородавки кілька разів на день; курс лікування – півтора місяця. Слід пам’ятати, що бородавки можуть утворюватись і на слизових оболонках шишко вика, сечового міхура та інших органів – тому лише зовнішнє лікування не досягає мети. А здихатись бородавок і папілом потрібно за будь-яку ціну, особливо жінкам, бо є підозра на рак шийки матки (Edyta Uberhuber).
3.     Змішати траву лісових суниць, полину гіркого, хвоща і кореневища лепехи в пропорції 1:2:2:3; 2 столові ложки суміші залити в 0,5л води, варити 5-7хв. пити вранці та увечері по 150мл, краще всього на порожній шлунок (Vasely).

4.     По селах Житомирщини роблять так: парять руки, вкриті Бородавками, у гарячому міцному настої трави хрінниці смердючої, кажуть засіб ефективний («Народний лікар, України», 1996, №11).

Немає коментарів:

Дописати коментар