27 черв. 2013 р.

Sacculi snfiaoculares.

«Мішки» під очима – причиною цього можуть бути перевтома, недостатність нічного відпочинку, погане харчування, розлад обміну речовин, хвороба очей, нирок або серце; часто – «мішки» «натякають»,
що шкіра і м’язи  вже старіють і вражають еластичність і пружність. Крім того, мають значення неправельне положення тіла під час сну, надлишкова кількість води в організму або алергія. Слід впевнитись, що голова під час сну знаходиться на достатній висоті і з’ясувати чи не викликає алергію пір’я – та інші наповнювачі подушки. Не слід пити на ніч багато рідини, менше вживати солі, не споживати алкоголь. Найкращі результати можна отримати методом комплексної терапії, тобто сполученням зовнішніх і внутрішніх засобів наприклад:
1. робити навперемінки теплі і холодні компреси (по 1-2хв) із настойкою листків шавлії і суцвіть ромашки (чайну ложку суміші на склянку окропу, настоювати 15хв). одночасно непогано пити «чай» зі звіробою, або бузку, або квіток коров’яку, приймати препарати Venescin (уксрат насіння гірко каштану, фіалки триколірної + рутин та ін..) або Rutinoscorbin (рутин + вітамін С, те ж що «аскоритин») по 1-2драже вранці та увечері після їди (віктор Пайор).
2. вранці після пробудження візьміть з холодильника кубики льоду, потримайте їх 5-10хв біля очей – холод зменшує розширені судини і набряк. Або: покласти на нижчі повіки на 15хв по шматочку сирої картоплі. Або 2столові ложки листя розмарину залити 0,3л окропу, настоювати 1годину, для освіження шкіри у формі теплих компресів. Далі не слід користуватися з метою манкіровки кремом – він тільки підкреслить «мішки» (Ганна Сидорова).

3. робити перед сном гарячі і холодні компреси під очі (закінчувати холодним) з відвару листків деревію або шавлії (чайна ложка на півсклянки окропу) або з розчину морської солі (чайна а на 0,5л води); потім нанести живильний крем для шкіри під очима (Наталія Матвєєва).

Немає коментарів:

Дописати коментар